STA Engineer JUNIOR

Code:

Pro našeho významného mezinárodně působícího klienta hledáme nového kolegu na pozici Engineer Junior.

NÁPLŇ PRÁCE:

- kontrola materiálu na vstupu
- komunikace se zahraničními dodavateli
- jednání v AJ
- vzorkování výrobků
- péče o vzorkovací dokumentaci (PPAP, VDA) včetně vedení procesu vzorkování
- analyzování rizik a neshod
- po technické stránce podporuje ostatní oddělení v rámci kvalitářkých procesů (např. v rámci QFD, D/P FMEA, FTA, RVP, 8D, process flow, atd.)
- vytváří interní postupy, spolupracuje na tvorbě kontrolních plánů pro dodavatele

POŽADUJEME:

SŠ/VŠ nejlépe technického směru
aktivní znalost AJ slovem i písmem
praxe na obdobné pozici – automotive výhodou
zkušenost s prací dle výkresové dokumentace
znalost standardů ISO 9001, VDA a ISO TS 16949 výhodou
znalost metod PPAP, FMEA, TQM výhodou
uživatelská znalost práce na PC – MS Office
řidičský průkaz skupiny B
znalost měření na 3D výhodou

NABÍZÍME:

Zázemí mezinárodní společnosti
Zajímavé finanční ohodnocení
Pracoviště: Pardubicko
Dotované závodní stravování, jídelna v areálu firmy
Pružná pracovní doba
Benefity v rámci programu Cafeterie
5 týdnů dovolené, 13. mzda (dle kolektivní smlouvy), možnost příspěvku na penzijní připojištění