Inženýr kvality - Electronic

Code:

NÁPLŇ PRÁCE:

Řídí aktivity spojené s procesy Automotive SPICE (elektro a software).
Řídí činnosti spojené se vzorkováním výrobků. Vytváří, udržuje a prezentuje kompletní vzorkovací dokumentaci (PPAP, VDA).
Vytváří interní kontrolní a zkušební plány, případně spolupracuje na tvorbě kontrolních plánů pro dodavatele, a také prototypy.
Zajišťuje kontroly zákaznických portálů, aktualizuje data na těchto portálech a přenáší požadavky zákazníka k dodavatelům.
Provádí analýzy neshod a rizik (zajištěných na vstupu, v procesu, výstupu, zkouškách a z reklamací).
Dává technickou podporu jednotlivým oddělením a efektivně řeší problémy.
Vyjadřuje se k návrhům NTZ a CR na sériové projekty a vykonává dohled u ověřovacích sérií.
Vyjadřuje se k požadavkům na nová měřidla, nářadí a stroje v rámci vývoje procesu / výrobku.
Vede workshopy za účelem minimalizací nákladů na jakost spojených s designem výrobku / procesu.
Vyjadřuje se ke konstrukčním / technologickým odchylkám a opravným postupům na sériové projekty.
Řídí činnosti v oblasti jakosti v rámci svěřeného projektu.

POŽADUJEME:

VŠ vzdělání elektrotechnického směru.
Aktivní přístup k danému tématu.