Obchodní ředitel / manažer - oblast potravinářství

Code:

Pro rostoucí českou rodinnou společnost, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici: Obchodní ředitel / manažer v potravinářství.

Vaše pracovní náplň:

- Zajištění podpory prodeje v 10 provozovnách v rámci Prahy
- Zavedení nových obchodních a marketingových strategií
- Zodpovědnost za personální otázky, motivování zaměstnanců
- Vyhledávání prostor pro nové prodejny a úzká spolupráce při jejich budování

Co Vám nabízíme:

- Vedoucí pozici v rostoucí rodinné firmě
- Práci na HPP
- Nástupní mzdu až 70 000 Kč + bonusy
- Možnost kariérního růstu
- Služební automobil

Co čekáme od Vás:

- Praxe z pozice obchodního manažera (obchod.řetězce, rodinné podniky atp.) -pro oblast potravinářství
- Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- Zkušenosti s vedením týmu podřízených, jejich motivací atp.
- Flexibilitu a schopnost zvládat více úkolů najednou

V případě zájmu, o tuto pracovní nabídku, nás kontaktujte na e-mailové adrese: praha@jobleader.cz