Database (Oracle) specialist

Code:

Požadované zkušenosti

dobrá znalost Oracle SQL a programování uložených procedur v PL/SQL
zkušenosti s vývojem vícevrstvých aplikací určených pro internet/intranet výhodou
znalost bezpečnostních mechanismů Oracle výhodou
znalost Oracle RAC a DataGuard výhodou
zkušenost na vývojových projektech v související roli výhodou
základní znalost UML a relačního modelování
dobré komunikační schopnosti
výborná znalost českého nebo slovenského jazyka
znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni

Náplň práce

navrhovat datové modely na základě funkční specifikace
vytvářet, ověřovat, zlepšovat a aktualizovat technický design
programovat v Oracle PL/SQL a SQL
tvořit vývojové dokumenty
řešit opravy chyb
administrovat a konfigurovat vývojové a testovací databáze ​
Co nabízíme?

zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již 16 let
prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
stále se budete učit nové věci a přístupy
u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
otevřené a přátelské prostředí
podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
moderní kanceláře v historické zástavbě v oblíbené lokalitě blízko centra a Letné (v dobré dostupnosti MHD i na kole)
občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)