Pracovník / ce údržby linky - Pohořelice až 28.500 Kč!

Code:

Pro společnost zabývající se servisem drobné spotřební elektroniky (mobily, tablety, set-top boxy, aj.) hledáme nové vhodné uchazeče na diagnostiku a opravu zařízení - vhodné i pro absolventy bez praxe!

Náplň práce:

- Dokončit veškerou preventivní údržbu tak, aby bylo zajištěno, že zařízení je minimálně chybové, a proto má maximální dostupnost pro výrobní proces
- Zachovávat kvalitu s ohledem na měřicí zařízení, kalibrace a ověřovací metody
- Pracovat v souladu s platnými předpisy
- Instalace nového technického zařízení určeného k podpoře výrobního procesu
- Kontrolu zkušebního vybavení (hardwaru a softwaru) včetně kalibrace

Nabízíme:

- Mzda až 28.500 Kč!
- Stravenky v hodnotě 105 Kč
- Příspěvek na Multisport kartu
- Perspektivu profesního a kariérového růstu
- Práci v dynamické mezinárodní společnosti
- Možnost získání praxe pro absolventy
- Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- Zaškolení ve spolupráci s trenérem
- Práce ve 2 směnném provoze

Požadujeme:

- Dokončené středoškolské vzdělání s technickým zaměřením (elektrotechnické zaměření výhodou)
- Základní znalost anglického jazyka - schopnost porozumět technickému textu
- Znalost práce na PC (opravy, nastavení Windows)
- Manuální zručnost a schopnost učit se
- Pracovitost, flexibilita a samostatnost
- Zkušenosti s údržbou IT jsou výhodou

V případě zájmu o více informací volejte na personální odd. Dagmar Ocetníkové na ☎ 773 779 855, nebo zašlete CV na ✉ praha@jobleader.cz