Recepční/Office koordinátorka - nástup IHNED

Code:

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost sídlící na Praze Východ, hledáme schopnou, komunikativní a ambiciózní kandidátku na pozici Recepční/Office koordinátorky.

Náplň práce:
- Zajištění chodu recepce výrobní společnosti a celé kancelářské agendy
- Komunikace s dodavateli/klienty společnosti (i v AJ)
- Příjem návštěv, evidence pohybu osob po firmě, zajištění občerstvení
- Vedení docházky zaměstnanců
- Administrativní podpora marketingu společnosti
- Spolupráce s účtárnou, správa přijatých a vydaných faktur

Požadujeme:
- SŠ/VŠ
- komunikativní znalost AJ slovem i písmem
- praxe na obdobné pozici vítána
- ŘP sk B
- příjemné vystupování, reprezentativní vzhled
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, schopnost rozlišovat priority (koordinační schopnosti)
- zájem učit se nové věci

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- zajímavé finanční ohodnocení
- firemní benefity,
- možnost kariérního růstu
- nástup ihned
- pracoviště - Praha Východ (Říčany - Jažlovice)