Řidič MKD C+E - západní EU - bez znalosti cizího jazyka

Code:

Náplň práce:
- řidič nákladního vozidla nad 7,5 tuny
- zahraniční cesty v rámci EU, především západní části (Anglie, Francie, Benelux, Španělsko…)
- nakládka, vykládka

Požadujeme:
- řidičský průkaz C+E,
- psychotesty,
- karta do digitálního tachografu,
- čistý trestní rejstřík,
- průkaz ADR je výhodou (může být pak variabilní a jezdit s více vozy),
- režim víkend venku a pak víkend doma (cca měsíčně 240-250h včetně nakládky a vykládky
- bydliště: možno celá ČR (hlavní vozové parky Prachaticko, Brněnsko a další možnosti umístění vozu)

Nabídka:
- mzda 35.000 Kč čistého (fix + diety)
- mladý vozový park
- dodržování předpisů o práci řidičů v mezinárodní dopravě (tj. dodržování zákonného odpočinku apod.)
- k dispozici kompletní pracovníci dispečinku a spedice
- uplatnění prvotně na 3 měsíce, při osvědčení dlouhodobá spolupráce
- nástup ihned, nejpozději 2.7.2014
- před nástupem absolvování zkoušky (cca 2 hodiny)

Zaujala Vás nabídka? Zašlete nám Váš životopis na praha@jobleader.cz včetně Vašeho telefonu pro prvotní oslovení.