Řidič MKD C+E - západní EU - bez jazykových znalostí

Code:

Náplň práce:
- řidič nákladního vozidla nad 7,5 tuny
- zahraniční cesty v rámci EU, především západní části (Anglie, Francie, Benelux aj.)
- nakládka, vykládka

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. C+E,
- psychotesty
- karta do digitálního tachografu,
- čistý trestní rejstřík (výpis),
- průkaz ADR je značnou výhodou
- režim víkend venku, víkend doma
- bydliště: možno celá ČR (hlavní záchytná depa Prachaticko, Brněnsko), možnost umístění kamionu před volnem v dalších částech ČR.

Nabídka:
- mzda cca 35.000 Kč čistého (fix + diety)
- mladý vozový park
- dodržování předpisů o práci řidičů v mezinárodní dopravě (dodržování zákonného odpočinku aj.)
- k dispozici kompletní pracovníci dispečinku a spedice
- uplatnění prvotně na 3 měsíce, při osvědčení dlouhodobá spolupráce
- nástup ihned, nejpozději 1.7.2014
- před nástupem absolvování zkoušky z řízení vozidla (cca 2 hodiny)

Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis na centrální e-mail praha@jobleader.cz