Vedoucí interní logistiky - TOP nabídka

Code: F3U4T5P

Nadnárodní společnost, jež v posledních několika letech zažívá růst, hledá do svého týmu novou posilu na pozici Referenta/ku logistiky.

NABÍZÍME:
- Zajímavé finanční ohodnocení
- 13. Plat
- 25 dní dovolené
- Jazykové kurzy
- Dotované stravování
- Možnost pracovního a osobního růstu
- Rodinné benefity ( dodržování českých tradic ..)
- Možnost podílet se na rozvoji společnosti
- Příjemné pracovní prostředí, dynamické, rozvíjející se společnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- kompletní organizace a řízení procesů ve skladu materiálu a skladu hotových výrobků,
- koordinace práce skladníků na jednotlivých směnách ve spolupráci s mistry skladu
- zodpovědnost za příjem materiálu a zavážení materiálu do výroby
- spolupráce na projektech společnosti

POŽADUJEME
- min. SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici
- výborné řídící a organizační schopnosti
- znalost cizího jazyka AJ/NJ

Kontakt: Zuzana Wolfová 778761551 zuzana.wolfova@jobleader.cz