TECHNIK / ELEKTROMECHANIK pro automatizovaný sklad

Kód:

Hledáme vhodné kandidáty na pozici TECHNIK / ELEKTROMECHANIK pro automatizovaný sklad.

Náplň práce:
- zajišťování plynulého chodu svěřené technologie
- Provádění preventivní údržby elektrických zařízení v areálu firmy a odstranění závad
- obsluha podpůrných systémů (kotelny, SHZ, EPS, LOX, vzduchotechnika)

Požadujeme:
- ÚSO/ SO vzdělání, obor elektrotechnický
- odbornou způsobilost dle Vyhlášky 50/1978 Sb. §6
- zkušenosti s opravami nebo nastavením strojů a zařízení
- uživatelskou znalost práce na PC
- dobrá technická orientace
- dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:
- nástup IHNED nebo dohodou
- pracoviště v Kladně
- náborový příspěvek 20.000,-Kč
- plat odpovídající zkušenostem a dovednostem 32 - 45 000 Kč,-
- firemní benefity - stravenky, dovolená navíc, denně pečivo zdarma
- perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
- po šestiměsíčním zapracování smlouvu na neurčito