Vedoucí Výroby - plat až 80 . 000 + Kariérní růst !

Kód:

Je toho na nás už moc, proto hledáme posilu do týmu na pozici Směnový
vedoucí výroby, nabízíme super benefity - neváhejte se ozvat, hledáme právě Vás!

• Co nabízíme?

• Výborné platové podmínky.
• Profesní růst .
• Týden dovolené navíc.
• Bonusy za docházku, příspěvky.
• Příspěvky na stravování, (Stravenky).
• penzijní připojištění, tel. tarify, volno časové poukázky.
• Férové a upřímné jednání, moderní zázemí firmy.
• 25 dní dovolené.
• Firemní akce (dny zdraví, Team buildingy, večírky, family days, a
další).

• Jaká bude Vaše náplň práce?

• Budete se podílet na realizaci systému a jakosti společnosti.
• Řízení efektivity výroby dle plánu a rovnoměrné vytížení zaměstnanců.
• Dodržování pracovní a technologické kázně na dílně, řádná péče o
svěřené prostředky.
• Zaškolování nových zaměstnanců střediska, prověřování a zvyšování
znalostí svých podřízených, tvorba denního plánu, inventarizace
rozpracované výroby.
• Předávání informací o rizicích práce Personálnímu oddělení.
• Dodržování zásad BOZP a PO.

• Požadujeme:

• Anglický jazyk- Aktivně.
• Ovládání výpočetní techniky.
• SŠ/VŠ nejlépe technického zaměření.
• Znalost technologických postupů, výkresové dokumentace.
• Výkonové normy, kapacity strojů.
• Základní znalosti vlastnosti materiálů.

Eliška Kostovová, E-mail:eliska.kostovova@jobleader.cz, Tel:+420778496555