Seřizovač strojů-až 27.000 Kč+svozy zdarma

Kód:

Hledáme spolehlivé zaměstnance na pozici Seřizovač balících strojů do společnosti vyrábějící sladkosti na Benešovsku!

CO VÁS ČEKÁ?
❅ obsluha, kontrola, údržba výrobní linky
❅ zaznamenávání požadovaných hodnot
❅ pravidelné provádění kontrol kvality
❅ diagnostikování a řešení veškerých poruch strojů

POŽADUJEME:
❅ SŠ vzdělání ideálně technického směru
❅ uživatelská znalost práce na PC
❅ praxe se seřizováním strojů výhodou
❅ technické předpoklady

NABÍZÍME:
❅ mzda až 27.000 Kč
❅ 12hod. směny, denní/noční, krátký/dlouhý týden
❅ svozové autobusy na směnu i zpět ZDARMA (Benešov, Votice, Sedlčany, Vlašim aj.)
❅ poukázky za 100% docházku ve výši až 6000,- Kč/ročně, 5 týdnů dovolené
❅ příplatky, bonusy (50% za přesčas, 20% za noc, 10% za víkend)
❅ penzijní připojištění
❅ dotované závodní stravování

Zaujala tě naše nabídka? Kontaktuj naše personální oddělení! Jitka Čadilová, tel. 775 880 555, zašli tvé CV na email: benesov@jobleader.cz nebo se za námi osobně zastav: Žižkova 360, 256 01 Benešov.